GoCamp

У 2019 році НВК №9 м. Хмельницького виборов можливість провести літній табір GoCamp для учнів 3-5 та 7-10 класів.

GoCamp — це найбільша освітня волонтерська програма в Східній Європі, в якій волонтери з усієї планети навчають школярів іноземним мовам.

Дякуємо вчителям МО іноземних мов, які протягом роботи табору, не лише впроваджували сучасний формат літнього відпочинку, а й використовували нові методики викладання, в центрі яких — інтереси та таланти дітей.

З 10.06 по 14.06 в таборі працював волонтер, Eliott Carruthers (Единбург, Шотландія). Спілкуючись англійською мовою діти мали змогу удосконалити свої мовні навички, дізнатися про культуру та побут Шотландії.

Весело, цікаво, із інтересом, корисно!