МО гуманітарних дисциплін

Тиждень мови «Українською в соцмережах – закон!»

9 листопада — День української писемності та мови. Відзначають його на честь українського літописця Нестора — послідовника творців слов’янської писемності Кирила і Мефодія. Свято об’єднує серця тих, хто вболіває за долю української нації і майбутнє Українського Слова. Саме у ці святкові дні в НВК№ 9 проходить Тиждень української мови.  Цьогоріч  учителі-філологи звернули увагу школярів на спілкування в соцмережах. Актуальним стало гасло «Українською в соцмережах – закон!»

Соціальними мережами все більше поширюються зображення із закликами плекати та любити рідне – українське, зокрема: “Я розмовляю українською!”, “Мова – серце нації!”, “Я за єдину державну мову”, “Українська мова – люблю і поважаю!”, “Я українець – і я цим пишаюсь!”, “Розмовляти українською – модно”. Учні НВК№9 додають також : «Спілкуйся українською грамотно!»

У рамках тижня було проведено багато цікавих, пізнавальних й актуальних заходів.

План тижня української мови мови