Підсумки тижня української літератури у формі проекту «Читання – теж імідж»

З метою сприяння розвитку читацьких інтересів школярів, ознайомлення з сучасною українською поезією та прозою, стимулювання самостійності та ініціативності у саморозвитку, сприяння самовираження особистості, розвитку і підтримки творчої діяльності було проведено тиждень української  літератури у формі проекту  з 05.03.2018  по 12.03.2018.

 

Учні 10-х класів разом із учителем Поліщук Е.Ц. організували літературно-музичну зустріч із поезією про кохання сучасних українських поетів, зокрема й Хмельниччини.

 

У рамках тижня  української  літератури пройшли також заходи, приурочені Шевченківським дням.

Шевченківські читання «Живи, Кобзарю, в пам’яті людській». У бібліотеці НВК №9 лунали поезії про Кобзаря сучасних українських поетів.

 

Виховний захід «Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття» підготували учні 5-А класу разом  із класним керівником Поліщук Е.Ц.

У  постаті  Т.Г.Шевченка — безліч світів, поглядів, можливостей. Наші сучасники бачать Кобзаря таким: сильним, драйвовим , модним,  непереможним!

 

Поетичний колаж «І на оновленій землі врага не буде супостата»

Під керівництвом Сікори Л.В. і Саннікової Р.І. з уст  учнів 7-Б та 9-А класів полилися поетичне слово Кобзаря й сучасна пісня. Гармонійне поєднання, актуальність Шевченкового слова, неперевершене виконання, безсмертний дотик до душі.

 

Виховний захід «Події Майдану у творчості сучасних поетів» підготували та провели учні 9-А класу разом із класним керівником Джурою Н.І. . Лунали твори сучасних українських поетів про події на Майдані. Надзвичайно вдале поєднання слів, музики, актуальності. Творімо українську націю!

 

 

В рамках тижня літератури учні 5-А класу НВК9 виготовляли закладку для улюбленої книги.  Переглядали цікавинки про чарівний світ книжок, підбирали вислови про цінність читання, не обійшлося й без приказок.

 

Круглий стіл «Подільські поети». Маємо знати й читати. Учні 7-Б класу інформують.