Поради та рекомендації для батьків

Два основні принципи батьків у протистоянні кібербулінгу

Наказ Міністерства освіти і науки України № 1646 від 28 грудня 2019 року Деякі питання реагування на випадки булінгу (цькування) та застосування заходів виховного впливу в закладах освіти

Правила для батьків щодо булінгу

Алгоритм дій при землетрусі, пожежі, викидах небезпечних хімічних речовин та радіоактивних речовин

Промо ролик для Інтелекту України за посиланням 👇

Шановні батьки!

Просимо Вас посилити контроль за перебуванням ваших дітей в позаурочний час, обмежити доступ дітей до будівельних і недобудованих майданчиків, гаражних масивів тощо,  провести бесіду з ними з питань попередження та дій у разі нещасних випадків у побуті, домедичної допомоги у разі нещасних випадків, надзвичайних подій тощо. Дякуємо за розуміння та співпрацю!

ЗВЕРНЕННЯ ДО БАТЬКІВ

Шановні батьки!

Не залишайте дітей без нагляду!

Легковажне поводження дітей з вогнем, газом, незнання елементарних правил безпечної поведінки – першопричини сумних та трагічних наслідків. І виною цьому – батьківський недогляд. Статистика трагедій свідчить: здебільшого нещастя трапляються тоді, коли діти залишаються вдома самі, без нагляду дорослих.

Кількість смертельних випадків та травмування серед дітей змушує звернутися до кожного громадянина, особливо до батьків.

Дбайте про безпеку своїх дітей, дотримуючись правил безпечної поведінки в побуті. Виховуйте у дітей навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом, водою, побутовою хімією. Виділіть декілька хвилин на відверту розмову з дітьми. Пам’ятайте, ці хвилини вимірюватимуться ціною життя. А щоб неждана мить не стала початком великої біди, потрібно давати дітям чіткі знання і вміння, як діяти в тій чи іншій ситуації.

Пам’ятайте, що життя наших дітей залежить лише від нас самих!

звернення до батьків

Як порозумітися з підлітком

Звернення до батьків щодо культури поводження з вогнем, газом, побутовою хімією

Виховання з урахуванням темпераменту Холерик