Поради для батьків

Промо ролик для Інтелекту України за посиланням 👇

https://www.dropbox.com/s/x3z4cql88yim9x7/%D0%86%D0%BD%D1%82%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%82%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D0%B8%D0%9F%D1%80%D0%BE%D0%BC%D0%BE.mp4?dl=0

 

Шановні батьки!

Просимо Вас посилити контроль за перебуванням ваших дітей в позаурочний час, обмежити доступ дітей до будівельних і недобудованих майданчиків, гаражних масивів тощо,  провести бесіду з ними з питань попередження та дій у разі нещасних випадків у побуті, домедичної допомоги у разі нещасних випадків, надзвичайних подій тощо. Дякуємо за розуміння та співпрацю!

 

 

29 лютого 2020 року о 10 год. в приміщенні актової зали Хмельницького національного університету (вул. Інститутська, буд. 11, корпус 4) відбудеться безкоштовний семінар-тренінг для випускників закладів загальної середньої освіти з написання власного висловлення під час ЗНО з української мови та літератури.

 

 

ЗВЕРНЕННЯ ДО БАТЬКІВ

Шановні батьки!

Не залишайте дітей без нагляду!

        Легковажне поводження дітей з вогнем, газом, незнання елементарних правил безпечної поведінки – першопричини сумних та трагічних наслідків. І виною цьому – батьківський недогляд. Статистика трагедій свідчить: здебільшого нещастя трапляються тоді, коли діти залишаються вдома самі, без нагляду дорослих.

          Кількість смертельних випадків та травмування серед дітей змушує звернутися до кожного громадянина, особливо до батьків.

           Дбайте про безпеку своїх дітей, дотримуючись правил безпечної поведінки в побуті. Виховуйте у дітей навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом, водою, побутовою хімією. Виділіть декілька хвилин на відверту розмову з дітьми. Пам’ятайте, ці хвилини вимірюватимуться ціною життя. А щоб неждана мить не стала початком великої біди, потрібно давати дітям чіткі знання і вміння, як діяти в тій чи іншій ситуації.

             Пам’ятайте, що життя наших дітей залежить лише від нас самих!

 

 

 

звернення до батьків

Як порозумітися з підлітком

Звернення до батьків щодо культури поводження з вогнем, газом, побутовою хімією

Виховання з урахуванням темпераменту Холерик

Виховання з урахуванням темпераменту Дитина-флегматик

Виховання з урахуванням темпераменту Дитина-сангвінік

Виховання з урахуванням темпераменту Дитина-меланхолік

Поради для батьків майбутніх першокласників 

Спілкування в сім’ї