Про підсумки участі учнів школи у Всеукраїнських олімпіадах

Про підсумки участі учнів школи у Всеукраїнських олімпіадах з базових дисциплін, конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт МАН України, інтелектуальних конкурсах у І семестрі 2017-2018 н.р.

Аналіз результатів ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових навчальних предметів у 2017-2018н.р. проведено на основі протоколів олімпіад, розміщених на сайті Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради, наказів Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради.

Відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22 вересня 2011 р. № 1099, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 17 листопада 2011 р. за № 1318/20056 та на виконання наказу  Міністерства освіти і науки України від 02 серпня 2017 року № 1112 «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2017/2018 навчальному році», на виконання наказу Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради  «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2017/2018 навчальному році», наказів по НВК №9, реалізацію міської, шкільної програм підтримки обдарованої, здібної молоді, з метою пошуку, підтримки та розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді учні НВК №9 залучаються до участі в інтелектуальних конкурсах таких як олімпіади з базових дисциплін, конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, інтелектуальних конкурсах різних рівнів.

          Традиційно у жовтні-листопаді за чітко розробленим графіком, визначенням предметних комісій пройшов І тур олімпіад. Учні, батьки  мали можливість бачити результати та поздоровлення учням на дошці у вестибюлі закладу.

      У 2017-2018 н.р. в шкільному етапі брали участь 668 учнів.

68 учнів були визначені за результатами І етапу для участі в ІІ міському етапі олімпіад, із них 30 учнів стали призерами ІІ етапу, що складає 44,1 % (мин.рік — 36,7%) учнів, які брали участь.

Ми вітаємо учнів, які посіли призові місця на обласному етапі олімпіад:

1 учень – ІІ місце на олімпіаді з астрономії

1 учень – І місце на олімпіаді з  історії

Моніторинговий аналіз за навчальними роками та предметами роки показав стабільність  результативності  роботи педагогічного колективу з обдарованими, здібними дітьми.    

       Серед інтелектуальних змагань популярною залишається Мала академія наук України, яка сприяє залученню обдарованої, талановитої молоді до наукової, дослідницької роботи.  Найбільш масовим заходом, який щорічно проводить МАН, є Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАНу. Аналіз участі школярів у цьому конкурсі свідчить про те, що з кожним роком покращується якість учнівських робіт, захист їх на конкурсі.

        Слід зазначити, що в закладі були створені необхідні умови для розвитку й підтримки інтелектуальних здібностей учнів, формуванню в них навичок самостійного пошукового дослідження. Учні НВК №9 мають змогу розкрити свій потенціал за власними інтересами та бажаннями до науково-дослідницької діяльності. У цьому навчального році учні мали можливість брати участь у роботі міського консультпункту учнів-членів МАН, у профільних очно-заочних школах МАН, роботі фізико-математичної школи під час канікул, он-лайн участь у вебінарах, що організовані Департаментом освіти та науки Хмельницької міської ради; проведені засідання ШНТ НВК №9 «Промінь», де обговорювалися питання організації роботи, здійснювався попередній захист наукових досліджень учнів та ін.

      За заявкою для участі в І етапі конкурсу-захисту МАН України було представлено 8 робіт.

З них 4 роботи визначені такими, що посіли призові місця на міському етапі конкурсу-захисту. Це учні:

Учень 9А – ІІ місце секція «Валеологія».

Учениця 9А – ІІІ місце в секції «Медицина».

Учениця 11Б – ІІІ місце в секції «Валеологія».

Учень 10-А – ІІІ місце в секції «Кліматологія та метеорологія».

Четверо учнів стали учасниками міського етапу.

            Цікавою формою інтелектуальних, творчих учнівських змагань, які формують компетентну особистість, є конкурси, фестивалі, турніри. Це і індивідуальні і командні змагання, які спонукають учнівську молодь до практичної наукової та творчої діяльності.  Робота в закладі налагоджена таким чином, щоб надати всім учням можливість проявити себе в різних галузях. Учні школи – активні учасники Міжнародного конкурсу з української мови імені П.Яцика, Міжнародного мовознавчого конкурсу ім. Т.Шевченка, конкурсу FLEX.

Персональними переможцями конкурсів, які проходили

 у І семестрі 2017-2018 н.р. стали учні:

Учні-призери мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім.Т.Г.Шевченка:

Учень 7Б — ІІ 

Міжнародного конкурсу ім.П.Яцика з української мови:

Учениця 9В   —  ІІ

Учениця 10-А класу вийшла в останній тур конкурсу ФЛЕКС.

ІІ етап олімпіади з основ безпеки життєдіяльності

Учениця 4А — І.       

Учениця 5Б – ІІІ.