ВзаємоДія

НВК №9 м. Хмельницького бере участь у спільному проекті Ed Camp Ukraine з USAID «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «ВзаємоДія», присвяченому апробації вже наявних і пошуку нових інструментів для розмови про корупцію з дітьми і дорослими.

Директор НВК №9  отримала сертифікат, який засвідчує, що Томич Ірина Василівна входить до групи з апробації інструментів для роботи з молоддю в темі попередження та протидії корупції для використання у закладах загальної середньої освіти.

Апробацію антикорупційних інструментів на своїх уроках проводили директор НВК №9 Томич І. В. та вчитель історії Кульбаба Л. М..

Робота у напрямі протидії корупції не завершується, попереду ще багато цікавих і корисних активностей вчителів, учнів, батьків НВК №9 м. Хмельницького!