Розклад факультативів, індивідуальних занять

Режим роботи гуртків на 2017-2018 н.р.

Назва гуртка

Керівник

Час проведення

Місце проведення

Дні занять

Студія «Дизайн»

Штельмах С.Ю

15:15-17:15

Майстерня

Понеділок

Вокальний спів «Веселий передзвін»

Сікора Л.В

15:00-16:00

Актова зала

Вівторок, П’ятниця

Малювання «Художня майстерня»

Зикіна М.М

15:00-16:00

Аудиторія №40

П’ятниця

«Юний журналіст»

Пантєлеєєва А.В.

15:00-16:00

Аудиторія №19

Четвер

«Журналістика»

Крюкова Р.М.

15:00-17:00

Аудиторія №38

Середа

«Євроклуб»

Костовський Г.Л.

Сорока О.В.

15:00-16:00

16:00-17:00

Бібліотека

Вівторок

Футбол

Горбулько Б.О

16:35-18:35

Спортивна зала

Понеділок

Волейбол

Горбулько Б.О

15:30-17:30

Спортивна зала

Вівторок

Легка атлетика

Пахолюк Н.М

15:30-17:30

Спортивна зала

Четвер

Спортивний туризм

Юзвик С.В.

16:30-18:30

Спортивна зала

Вівторок

Джура

Юзвик С.В.

17:30-18:30

13:00-14:00

Спортивна зала

Середа

Неділя

Стрілецький

Свинарчук В.М.

15:30-17:30

Тир

Понеділок, Середа

 

 

Розклад факультативів на ІІ семестр 2017 — 2018 навчального року

Клас

Факультатив

Вчитель

К-ть годин

День, час проведення

Аудиторія

1.       

«Живи за правилами»

Пантєлєєва А.В.

1

Четвер, 14.20

36

2.       

10А

Психологія

Глухманюк Б.М.

1

Понеділок, 15.05

10а

3.       

10Б

Психологія

Глухманюк Б.М.

1

Вівторок, 15.05

25

4.       

10Б

«Основи демократії»

Колесник І.В.

1

Понеділок, 15.05

25

5.       

11Б

«Видатні постаті України»

Кошельник В.В.

1

Середа, 15.05

08

 

Розклад індивідуальних та групових занять на ІІ семестр 2017 — 2018 навчального року

Клас

Предмет

Вчитель

К-ть годин

День, час проведення

Аудиторія

1.       

 

Математика

Маслій О.П.

1

Середа, 14.15/15.00

40

2.       

Англійська мова

Ковтунова Д.В.

1

Середа, 15.10

30

3.       

Історія

Кошельник В.В.

1

П’ятниця, 14.15

41

4.       

Математика

Зеленіна Т.Г.

0,5

Вівторок, 14.15/-

41

5.       

Історія

Кошельник В.В.

1

Четвер, 15.10

35

6.       

Англійська мова

Ковтунова Д.В.

1

Вівторок, 14.15/15.10

35

7.       

Англійська мова

Олійник Ю.Ю.

1

Вівторок, 13.20/14.15

35

8.       

Історія

Кошельник В.В.

1

Вівторок, 14.15

29

9.       

Математика

Зеленіна Т.Г.

0,5

-/Вівторок, 14.15

29

10.   

Українська мова

Джура Н.І.

1

Вівторок, 14.15

04

11.   

Математика

Ягіна І.О.

0,5

Середа, 15.10/-

04

12.   

Математика

Ягіна І.О.

0,5

-/Середа, 15.10

38

13.   

10А

Математика

Ягіна І.О.

1

Четвер, 15.10

10а

14.   

10Б

Англійська мова

Костовський Г.Л.

1

Четвер, 15.10

25

15.   

11А

Англійська мова

Костовський Г.Л.

1

Вівторок, 15.10

26

16.   

11А

Українська мова

Замрій Г.В.

1

Четвер, 15.10

26

17.   

11А

Географія

Гальчук Т.П.

1

Вівторок, 15.10

26

18.   

11Б

Англійська мова

Костовський Г.Л.

1

П’ятниця, 15.10

08

19.   

11Б

Українська мова

Замрій Г.В.

1

Середа, 15.10

08