Сходинки до Олімпу 2019

З нитки витчеться сорочка,

Хліб – з маленької зернини,

Геній виросте з дитини.

У НВК №9 м.Хмельницького відбулося свято  з нагородження учнів, які стали призерами Всеукраїнських предметних олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН України, предметних конкурсів «Сходинки до Олімпу 2019». Наші учні — яскраві зірочки НВК №9. Цілеспрямовані, прагнуть досягти омріяної мети, працездатні і працелюбні, вміють бачити проблеми у сучасному світі, намагаються дослідити та розв’язати їх. Начитані, ерудовані, наполегливі, вони не тільки навчаються, а й беруть активну участь у житті школи та міста.

Участь в олімпіадах, Малій академії наук України, конкурсах – це щоденна робота на уроках і після уроків, у школі і вдома, з досвідченими вчителями і самостійно.

І шана вам, юні обдарування, що ступили на цей тернистий шлях за покликанням душі, за внутрішнім бажанням зробити більше, ніж того вимагає шкільна програма!