«Живи, Кобзарю, у пам’яті людській!»

Цього року вся Україна вшановує 205-річчя від дня народження Т. Г. Шевченка.

З цієї нагоди в НВК №9 вшановували пам’ять Великого Кобзаря урочистими заходами .

У формі усного журналу, інформаційних п’ятихвилинок та віртуальних екскурсій дізнавалися школярі про ще невідомі та цікаві факти з життя Тараса Шевченка. Поетичний марафон «Єднаємо душі словом Кобзаря» не залишив байдужими як дітей, так і вчителів, батьків.

Традиційно кращі декламатори брали участь у конкурсі читців творів Кобзаря в товаристві української мови ім. Т. Шевченка «Просвіта».

Бібліотека презентувала свою роботу тематичною полицею, виставкою кросвордів, виставкою-діалогом та бібліотечними уроками «Шевченко — Великий син України».

Учителі початкових класів провели єдині уроки та виховні заходи, приурочені вшануванню пам’яті Кобзаря.