Зустріч випускників

Традиційно чи нестандартно провести зустріч випускників? Нам допомогли це питання розв’язати наші учні , які говорять ,що успіх — це гроші ,що життя заставить вчитись, що шкільна наука не стане в пригоді у дорослому житті. Тому ми вирішили змінити формат зустрічі випускників на зустріч з випускниками школи різних років. Які вони ,наші випускники? Військові,лікарі , вчителі, артисти, економісти , юристи, поліцейські , журналісти ,тренери і спортсмени бізнесмени і адміністратори, програмісти і візажисти , перукарі і будівельники … Запросили на уроки до наших учнів ,щоб вони поділились власними історіями успіху ,дали поради , розповіли про шкільне життя, одним словом , поділились власними життєвими уроками. Що вийшло? Неформальне спілкування, неочікувані питання, перший вчительський досвід… Нам дуже пощастило з випускниками! У 2021 році чекаємо на другий десант випускників! Всім дякуємо,що знайшли час і не побоялись нового досвіду.