Молодь дебатує

            У рамках реалізації німецько-українського проєкту «Молодь дебатує» 20-21 грудня 2020 року відбулися навчальні турніри у м. Вінниця, де учні мали можливість покращити свої дебатні навички. Участь у дебатній школі брала дебатна команда НВК №9 м.Хмельницького на чолі з координаторкою проєкту Іриною Томич.

          Дебати, вправи, екскурсії, спілкування зі здобувачами освіти команд м.Вінниці, Львова – все було захоплюючим та цікавим!

            Для протидії поширенню коронавірусної хвороби COVID-19 були враховані вимоги МОЗ України щодо соціального дистанціювання та гігієни. Місце тренінгу та ночівлі — готель „Затишок“, який працює відповідно до Постанови Головного державного санітарного лікаря України №22 від 21.05.2020 р. «Про затвердження тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів в готелях на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19». Під час проведення тренінгу, відповідно до вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 9.12.2020 №1236 були дотримані норми дистанціювання (не менше 1,5 метра між столами), а також обов’язкове перебування у захисних масках.