Методичний захід «Запроси колег на урок!»

В рамках проведення атестації педагогічних працівників НВК №9 у 2020-2021 навчальному році проходить методичний захід «Запроси колег на урок!».

Поділилися добротою з присутніми на уроці зарубіжної літератури учні 5-В класу, які разом зі вчителем Сокальською Ольгою Валеріївною, працювали над  темою «Ідея радості, життя, відкриття світу у творі Елеонора Партер «Полліанна». Урок, що розвиває в учнів загальнолюдські цінності – соціальну емпатію, толерантнтість, дає учням навички співпраці та культуру командної роботи. Цікаво, емоційно, радісно!

На урок фізичної культури у 9-В класі запросив учитель фізичної культури Горбулько Богдан Олександрович.

Урок української мови в 3-В класі провела вчитель Захарова Світлана Валеріївна. Діти вчилися правильно наголошувати та записувати числівники, працювали з фразеологізмами, розгадували ребуси. Особливе захоплення викликає в учнів робота із конструктором ЛЕГО!

Позакласний захід, присвячений Революції Гідності, Героям Небесної Сотні, презентували 9-Б клас разом із педагог-організатор Зелінською Наталією Миколаївною. Виховання в учнів патріотизму, громадської активності і відповідальності, збереження пам’яті про героїв – мета заходу, який нікого не залишив байдужим! А присутність учасника Революції Гідності, розповідь про ті події хмельничанина Михайла Васильовича Твердохліба додало заходу особливого забарвлення!