ДЕНЬ БЕЗПЕЧНОГО ІНТЕРНЕТУ

7 лютого 2023 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом до найкращого Інтернету”.
Цей день проводиться з метою залучити до дій кожного та кожну, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету для всіх, зокрема, наймолодших користувачів. Більш того, це запрошення для всіх до поважливого онлайнового спілкування задля забезпечення найкращого цифрового досвіду.
Сьогодні учні НВК №9 подорожували різними станціями: шукали підказки, відгадували ребуси, доповнювали речення. Та саме головне, що всі працювали командами, як єдине ціле! Учні виконали всі завдання та принесли по 5 «ключів» , що показує, як учні знають, вміють безпечно користуватися Інтернетом.