ДЕНЬ ЄВРОПИ

Україна – це невід’ємна частина Європи – географічно, історично, ментально та ціннісно. Географічний центр Європи недарма знаходиться саме в Україні. І саме для того, щоб нагадати всім про важливість єднання та порозуміння, які є основними принципами існування ЄС, кожної третьої суботи травня в Україні відзначався День Європи. Лише віднедавна було прийняте рішення, що це свято будуть святкувати разом з усією Європою 9 травня.
Саме тому 19 травня для паралелі 6-их класів було проведено виховний модуль «Україна — європейська держава». Діти мали можливість згадати, що таке Європа, ЄС та які країни туди входять. Також всі разом шляхом обговорення дійшли до висновку, що бути європейцями – це не лише мати громадянство європейської країни, а це насамперед означає, що кожен повинен сповідувати низку цінностей (демократія, верховенство права, рівні умови для всіх, рівність у дотриманні громадянських прав кожної людини, повага до себе та інших, МИР) та намагається жити відповідно до них.
Також з великим почуттям подяки європейським державам діти власноруч розфарбували листівки.
Крім того, для всіх учнів школи було проведено інформаційні хвилинки та оформлено яскраву білінгвістичну інфографічну дошку (наймолодшим, певно, вона сподобалась найбільше), за допомогою QR-кодів діти могли пограти в тематичні ігри та долучитись до вікторин, перевіривши таким чином свої загальні знання про європейські країни.