EdCamp 6.0 Khmelnytskyi Educational Facility 9

EdCamp уперше був проведений у 2010 році натхненними освітянами із США. На сьогодні понад 1500 заходів у 29-ти країнах світу об’єднали учителів та учительок і різноманітних стейкхолдерів освітнього процесу з усіх куточків земної кулі для відкритого обміну педагогічним досвідом, співпраці й вирішення спільних завдань.

EdCamp – конференції, які проводять самі учасники — як правило, їх називають (не)конференцією. EdCamp призначені для отримання інтерактивного професійного досвіду викладачами шкіл.

В Україні існує національна спільнота відповідального вчительства EdCamp Ukraine, створена за принципами міжнародного руху EdCamp. Перша національна конференція пройшла в 2015 році у Харкові.

В 2021 році заплановано провести 15 магістральних міні-EdCamp, один з яких відбувся 26 жовтня 2021 року на базі навчально-виховного комплексу № 9 м.Хмельницького «Професійна компетентність вчителя: можливості, прокачка, лайфхаки». На події було присутньо близько 150 чоловік з різних регіонів України. Було проведено 22 цікавих, нестандартних, інноваційних заходи (майстерки, тренінги, дискусії). З вітальним словом до присутніх звернувся Хмельницький міський голова Олександр Симчишин та директор Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради Надія Балабуст. Учасники (не)конференції отримали посвідки та подяки за участь у події, підвищили свою фахову майстерність, отримали заряд позитиву, гарних емоцій та поштовх до особистого зростання.