ПРИЙОМ ЗАЯВ ПРО ЗАРАХУВАННЯ ДІТЕЙ ДО ПЕРШОГО КЛАСУ РОЗПОЧНЕТЬСЯ 1 ТРАВНЯ
Цьогоріч, у нашій громаді, заяви про зарахування дітей до першого класу прийматимуть у закладах загальної середньої освіти з 1 до 31 травня.
Щоб деталізувати це повідомлення ми поставили кілька запитань виконувачці обов’язків директора Департаменту освіти та науки міської ради Ользі Кшановській.
1. Які документи необхідно подати для зарахування дитини до 1-го класу?
— Одному з батьків до 31 травня потрібно надати:
— заяву про зарахування,
— копію свідоцтва про народження дитини (при собі мати оригінал);
— довідку про місце проживання;
— оригінал медичної довідки про стан здоров’я дитини.
2. Документи мають право подавати лише батьки?
— Документи подаються одним з батьків дитини або їх законними представниками (опікунами). Батьки та опікуни повинні мати при собі паспорт або інший документ, що підтверджує їхню особу.
3. Чи є якісь особливості при зарахуванні до першого класу дітей вимушених переселенців?
— Потрібно додатково представити довідку внутрішньо переміщеної особи з указаним місцем мешкання.
4. Чи необхідна присутність дитини при подачі документів до 1-го класу?
— Ні, присутність дитини необов’язкова.
5. Хто має право першочергового зарахування до першого класу?
— Першочергово до 1-го класу зараховуються діти:
— місце проживання яких, чи одного з батьків, на території обслуговування закладу освіти підтверджене документально;
— які є рідними (усиновленими) братами та/або сестрами дітей, які вже здобувають освіту у цьому закладі;
— які є дітьми працівників цього закладу освіти, чи випускниками дошкільного підрозділу цього закладу освіти (у разі його наявності).
Наказ про зарахування дітей до першого класу планують оприлюднити 1 червня.

Лист Міністерства освіти і науки України «Щодо документів, які посвідчують особу»

Проведення учбових стрільб на полігоні Ракове