Призери міського етапу Всеукраїнських олімпіад, конкурсів 2020

ВІТАЄМО!

Призерів міського етапу Всеукраїнських олімпіад, конкурсів 2020

ОЛІМПІАДИ

Математика  — 2

Радайкін Ілля, 6Б клас – ІІІ місце, учитель Олійник О.В.

Нижник Єлизавета, 7А – ІІ місце, учитель Олійник О.В.

Українська мова та література — 0

Географія — 3

Котла Анастасія,11 клас –ІІ місце, учитль Гальчук Т.П.

Банас Ілля, 10 клас – ІІ місце, учитель Гальчук Т.П.

Гняздовськитй Данило, 9 клас – ІІ місце, учитель Гальчук Т.П.

Біологія -5

Гайдачук Карина, 8 клас – ІІ місце, учитель Парфенюк А.В.

Гняздовський Данило , 9 клас – І місце, учитель Паращук Н.О

Вовнянко Іванна, 9 клас – ІІ місце, учитель Паращук Н.О.

Столяр Яна, 9 клас – ІІІ місце, учитель Паращук Н.О.

Дулеба Євген,11 клас –ІІ місце, учитель Паращук Н.О.

Фізика – 9

Нижник Єлизавета, 7 клас – ІІ місце, учитель Юзвик С.В.

Баранська Єлизавета, 7 клас – ІІІ місце, учитель Юзвик С.В.

Руденкова Вікторія, 7 клас, — ІІІ місце, учител Юзвик С.В.

Гняздовський Данило, 9 клас – ІІІ місце, учитель Юзвик С.В.

Вовнянко Іванна, 9 клас – ІІ місце, учитель Юзвик С.В.

Радайкін Тарас, 10 клас – ІІІ місце, учитель Юзвик С.В.

Пеньков Максим, 10 клас – І місце, учитель Юзвик С.В.

Самар Руслан, 11 клас – ІІІ місце, учитель Юзвик С.В.

Леньо Михайло, 11 клас – ІІІ місце, учитель Юзвик С.В.

Англійська мова – 1

Куц Нікіта, 11А клас – ІІІ місце, учитель Костовський Г.Л.

Німецька мова – 1

Ноцька Ольга, 9-В клас – ІІІ місце, учитель Берегова Л.В.

Трудове навчання – 2

Сташевська Аліна, 11-А клас- ІІ місце, учитель Штельмах С.Ю.

Хоміч Матвій, 9-Б клас – ІІ місце, вчитель Люлько О.О.

Хімія – 3

Гальчук Роман, 7-А клас – І місце, учитель зайцева А.В.

Столяр Яна, 9-А клас – ІІ місце,

 Вовнянко Іванна – ІІІ місце,

Історія – 5

Гняздовський Данило, 9-В клас- ІІ місце, учитель Вишневська Т.В.

Ноцька Ольга, 9-В клас – ІІ місце, учитель Вишневська Т.В.

Столяр Яна, 9-А клас – ІІІ місце, учитель Вишневська Т.В.

Банас Ілля, 10-Б клас –І місце, учитель Кошельник В.В.

Ганьба Софія, 11-Б клас –ІІІ місце, учитель Кульбаба Л.М.

Астрономія, правознавство не проводилися у звязку із карантином.

 

З БЖД серед учнів 4-х класів (03.12.2020)

Флорескул Матвій, 4-В клас – І місце, учитель Варейчук С.В.

КОНКУРС-ЗАХИСТ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКИХ РОБІТ МАН УКРАЇНИ

Лопатнюк Вероніка, 9-А калс – ІІІ місце, секція «Українська література», керівник Крюкова Р.М.

Сташевська Аліна, 11-А клас –ІІІ місце, секція «Етнологія», керівник Штельмах С.Ю.

Зелінська Вікторія, 11-А клас – ІІ місце, секція «Психологія», керівник Новікова О.А.

Іршенко Дар’я, 11-А клас – ІІ місце, секція «Екологія», керівник Парфенюк А.В.

Ноцька Ольга, 9-В клас – учасник, секція «Біологія людини», керівник Парфенюк А.В.

 

КОНКУРСИ

Зелінська Вікторія, 11 клас – ІІ місце в категорії «Психологія» Всеукраїнського біологічного форуму учнівської та студентської молоді «Дотик природи 2020» (Наказ від 30.11.2020 №60 Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді «Про підсумки проведення Всеукраїнського біологічного форуму учнівської та студентської молоді «Дотик природи 2020»).

Ім.П.Яцика:

Стецюк Марина, 8 клас – ІІІ місце, учитель Поліщук Е.Ц.

Мішурова Дар’я, 11 клас – ІІІ місце, учитель Джура Н.І.

Ім.Т.Шевченка

Стецюк Марина, 8 клас – ІІІ місце, учитель Поліщук Е.Ц.

Ганьба Софія, 11 клас – ІІІ місце, учитель Поліщук Е.Ц.