Тиждень початкових класів.

Згідно з річним планом роботи школи з 7 по 11 грудня 2020 року  було проведено Тиждень початкових класів.

Мета заходів: зацікавити дітей предметами, що вивчають у початковій школі; виявити і розвивати творчі здібності, зв’язне усне мовлення, уяву, пам’ять; презентувати нові форми, моделі, технології організації навчання та змістовного дозвілля учнів;виховувати почуття колективізму, любов до знань, партнерська співпраця з батьками.

Кожен день пройшов насичено.

Одним із засобів підвищення пізнавальної активності та формування компетентностей  учнів є проведення нестандартних уроків. Тому протягом  тижня були проведені відкриті уроки, інтелектуальні вікторини, квести, виставки, перегляд фільму про сортування сміття.

Отже, під час проведення Тижня вчителі нашого закладу показали свою компетентність та майстерність. Високої оцінки заслуговує добре продуманий план, чітка організація Тижня, належний методичний та естетичний рівень проведених заходів, їх змістовне та виховне наповнення, естетичне оформлення. Наші вчителі початкових класів ще раз довели, що вони – справжні фахівці.

План тижня початкових класів