ВОДА — ДЖЕРЕЛО ЖИТТЯ

До Всесвітнього дня води в рамках загальношкільного STREM ART проєкту «Вода» серед паралелі перших класів на базі 1-Б класу вчителем початкових класів Босак Світланою Андріївною було проведено свято «Вода — джерело життя». Здобувачі освіти в ігровій формі дізнавалися, де ховається водичка у природі, як широко використовується людьми. Набували навичок економного споживання води та дбайливого ставлення до водних ресурсів!
Найбільші враження залишилися у дітей від кольорових дослідів, під час яких школярики пізнавали властивості води розчиняти речовини, утворення кольорів. Незабутні спогади понесли малюки додому від водяного прапора України у склянці та кольорових водних вулканів. Вода — це корисно, цікаво, прекрасно! Бережемо цей безцінний дар природи!