ДАЙДЖЕСТ ПОДІЙ СЕРПЕНЬ

ТРЕНІНГ «СТОП, БУЛІНГ!» /  ЗАСІДАННЯ МЕТОДИЧНОГО ОБ’ЄДНАННЯ КЛАСНИХ КЕРІВНИКІВ / СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ «ЯК ДОПОМОГТИ СОБІ ТА ПІДТРИМАТИ ТИХ, ХТО ПОРУЧ» / СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ «НАВЧАННЯ ДІТЕЙ З ООП» / ДЕНЬ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА / ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ / ТРЕНІНГ З ДОМЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ / ЗВІТ ДИРЕКТОРКИ / ПЕДАГОГІЧНА РАДА / АСИ ІНТЕРНЕТУ

ТРЕНІНГ «СТОП, БУЛІНГ!»

Соціальний педагог Катерина ЗАГОРОДНІКОВА провела тренінг для вчительства ліцею.
Об’єднавшись у групи ми чітко визначили психологічні портрети учасників булінгу: агресор, спостерігач, жертва. Також говорили про ознаки та правові наслідки.
Щиро дякуємо Катерині Вікторівні за корисну та актуальну інформацію!

ЗАСІДАННЯ МЕТОДИЧНОГО ОБ’ЄДНАННЯ КЛАСНИХ КЕРІВНИКІВ
Під час засідання розглянули питання реалізації основних напрямків виховної роботи у 2024-2025 навчальному році;
Обговорили питання орієнтирів з організації виховної роботи в освітніх закладах;
Спланували виховні модулі та проєкти на 2024-2025 навчальний рік;
Познайомилися з посібником з освіти з прав людини за участю молоді «Компас», провели симуляцію змагання «Нерозлучні друзі».

СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ «ЯК ДОПОМОГТИ СОБІ ТА ПІДТРИМАТИ ТИХ, ХТО ПОРУЧ»
Психологиня Ірина ГНЄЗДІЛОВА провела семінар для педагогічних працівників та працівниць ліцею.
Під час заходу ми:
Дізналися про те, що відбувається з мозком під час стресу, травматичних подій та як це впливає на поведінку
Познайомилися з технікою 4 стихії (повітря, вода, земля, вогонь)
Перенесли свої емоції та почуття на папір
Попрацювали з метафоричними асоціативними картками
Щиро дякуємо за корисну, актуальну та пізнавальну інформацію!
Висловлюємо щиру вдячність БФ «Рокада» за сприяння у проведенні семінару.

СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ
Навчання дітей з особливими освітніми потребами — саме про це говорили сьогодні.
Заступниця директора з навчально-виховної роботи КЗЗСО «Ліцей № 8 Хмельницької міської ради» Валентина МАЛАНЧІЙ поділилася досвідом із педагогічними працівниками та працівницями нашого навчального закладу.
Під час заходу розглянули такі аспекти навчання дітей з особливими освітніми потребами:
Нормативно-правова база
Індивідуальна програма розвитку
Індивідуальний навчальний план
Команда психолого-педагогічного супроводу
Оцінювання
Компетентності, якими оволоділо вчительство, під час семінару, обов’язково стануть у нагоді.
Щиро дякуємо спікерці за змістовну, корисну та актуальну інформацію!

ДЕНЬ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ
Уся країна відзначає День Державного Прапора — символу незламної, незалежної та суверенної держави!
У ліцеї відбулося Підняття Державного Прапора України та покладання квітів до інсталяції полеглих воїнів внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.
Крилатий вітер розвиває стяг,
Блакить і золото на нім переплелися.
Наш прапор майорить, неначе птах,
Народ величний наш нікому не скориться!
Щиро вітаємо тебе, наша славетна державо, Україно!

ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ

ТРЕНІНГ З ДОМЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ
Під час подій, які відбуваються навколо — потрібно вміти та знати, як правильно надавати домедичну допомогу!
Під час заходу ми відпрацювали алгоритм b-breathing (перевірка наявності дихання) — бачу, чую, відчуваю.
Дізналися більше про серцево-легеневу реанімацію, зовнішній масаж серця та першу допомогу під час епілептичного нападу.
Вкрай важливі компетентності були сформовані в учительства ліцею, за це щиро дякуємо майстрам виробничого навчання Навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Хмельницької області МАРТИНЕНКУ Сергію Миколайовичу та КОРОЛЮК Наталії Василівні! Тренінг був змістовний, цікавий та практично-орієнтований!
Хочемо висловити щиру вдячність за організацію тренінгу начальниці Навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Хмельницької області МУЛ Альоні Миколаївні!

ЗВІТ ДИРЕКТОРКИ
Комунального закладу загальної середньої освіти «Ліцей № 9 Хмельницької міської ради»
Ірини ТОМИЧ
Проведено ретельний аналіз освітнього процесу в закладі за 2023-2024 навчальний рік, відзначено успіхи та проблеми, окреслені шляхи подальшого розвитку Ліцею № 9.

ПЕДАГОГІЧНА РАДА
Спеціальна сесія (не) педагогічної ради створила можливості, щоб усі зробили свій вклад для підвищення якості і ефективності освітнього процесу в навчальному закладі.
Учительство поставило собі запитання:
Що особисто я можу зробити для покращення освітнього процесу закладу?
Після цього відповіді були об’єднанні, адже у нас багато спільного!
Як підсумок роботи очікуємо продуктивний 2024-2025 навчальний рік!

АСИ ІНТЕРНЕТУ
Навчитися безпечно користуватися інтернетом без нього — реально!
Про це вчительство дізналося від тренерки програми Ірини ТОМИЧ.
Знайомство, павутина, «Бульбашка співпереживання», «Пуста футболка», «Хто зі мною розмовляє?», як створити надійний пароль та багато іншого!
Щиро радіємо можливості першими апробувати програму на собі та відрефлексувати.
Дякуємо тренерці за знайомство з програмою, тепер маємо арсенал інструменів для безпеки в інтернеті!