Безпека

ХМЕЛЬНИЦЬКЕ РАЙОННЕ УПРАВЛІННЯ ПОЛІЦІЇ
ВІДДІЛЕННЯ ПОЛІЦІЇ № 1

Інформує

Превентивну діяльність у Вашому навчальному закладі здійснює
інспектор сектору ювенальної превенції ХРУП ГУНП в Хмельницькій області
капітан поліції
Юрійчук Олександр Григорович
тел. 0934315402 Службовий кабінет розташований за адресою:
м. Хмельницький, вул. Інститутська, 12/1, каб. 3

Цивільний захист

Стан роботи закладу з питань цивільного захисту

Правила поведінки учасників освітнього процесу в закладі освіти

Алгоритм дій при землетрусі, пожежі, викидах небезпечних хімічних речовин та радіоактивних речовин

День цивільного захисту

День цивільного захисту в навчально-виховному комплексі №9 м. Хмельницького — 2023

Для проведення «Дня ЦЗ» організовано збір керівного педагогічного складу. Було розроблено план підготовки та проведення Дня ЦЗ в НВК №9 м. Хмельницького. У ході проведення Дня ЦЗ всі заплановані заходи виконано.

Під час підготовки до Дня ЦЗ проведено ряд заходів:

— переглянуті Плани дій при надзвичайних ситуаціях, реагування на надзвичайні ситуації та інші документи з питань цивільного захисту НВК №9;

— розглянуті на нараді стан цивільного захисту НВК №9 та завдання щодо підготовки Дня цивільного захисту;

— оновлені стенди, куточки цивільного захисту;

— організована виставка літератури з питань цивільного захисту в шкільній бібліотеці;

для учнів 1-6 класів організовано демонстрацію та роботу пожежної машини;

— працівниками НМЦ ЦЗ проведено практичні заняття для учнів 8-9 класів;

— проведено Єдиний урок безпеки «Безпека в побуті й навколо нас»;

— класними керівниками 4-Б, 4-В, 8-Б, 8-В класів проведено відкритті уроки, на яких були розкриті основні завдання з вивчення тем цивільного захисту населення та основи безпеки життєдіяльності дітей;

-для учнів 7-10 класів представлено показовий виступ учасників команди «Дикі бджоли»;

-для учнів 1-6 класів проведено конкурс малюнків.

Дотримання інструктажів та практичні заняття з формувань ЦЗ дали можливість ще раз скоординувати дії підрозділів і провести термінову евакуацію за сигналом Увага всім!:

1 — дій у разі оголошення сигналу «Повітряна тривога»;

2 — дій у разі розповсюдження отруєного аміаком повітря;

3 — дій у виникненні пожежі в приміщені закладу.

Проведені навчання виявили високий рівень відповідальності посадових осіб ЦЗ з організації занять; достатній рівень підготовки особливого складу невоєнізованих формувань ЦЗ до дій в умовах надзвичайної ситуації; чіткі дії педпрацівників з організованої евакуації учнів.

Проведене тренування показало, що члени педагогічного і учнівського колективів обізнані з правилами дій в надзвичайних ситуаціях і можуть організовано евакуюватись у безпечне місце.

Закінчився День цивільного захисту підбиттям підсумків та обговоренням результатів проведення Дня цивільного захисту з керівним складом закладу, відповідальними особами, педагогічними працівниками.