Зарахування до школи

Наказ про зарахування учнів до 1-х класів НВК № 9

Вчителі НВК №9 м. Хмельницького Тетяна Антонівна, Ганна Василівна та Наталія Ярославівна знайдуть доріжку до серця кожного першокласника.

Заклад загальної середньої освіти навчально-виховний комплекс №9 м. Хмельницького оголошує набір учнів до 1-го класу на 2023-2024 навчальний рік.
Якщо ви мрієте, щоб ваша дитина здобула якісну освіту, була ініціативною та креативною, уміла орієнтуватися в сучасному світі, приходьте до нас на навчання!

Колодій Тетяна Антонівна– учитель вищої кваліфікаційної категорії, учитель-методист, брала участь у конкурсі «Учитель року», успішно пройшла сертифікацію та є експертом, працює над розвитком емоційного інтелекту у здобувачів освіти початкових класів. Має досвід роботи з дітьми з особливими освітніми потребами, а також за програмою науково-педагогічного проєкту «Інтелект України».

Ткачук Ганна Василівна – учитель вищої кваліфікаційної категорії, учитель-методист, успішно пройшла сертифікацію, працює над розвитком критичного мислення у здобувачів освіти початкових класів, та має розробки уроків з даної теми.

Налуцишин Наталія Ярославівна – учитель вищої кваліфікаційної категорії, успішно пройшла сертифікацію, працює над розвитком критичного та гнучкого мислення у здобувачів освіти початкових класів, з даної теми має розробки уроків та систематично проводить майстерки. Має досвід роботи з дітьми з особливими освітніми потребами.

Учителі уміють попереджувати та розв’язувати конфлікти, досягаючи компромісів, сприяють творчому становленню та розвитку особистості кожної дитини, генерують нові ідеї та ініціативи й утілюють їх у життя, розуміють, приймають і допомагають іншим прийняти особливості кожної дитини. Не критикують, а підказують. Вони — партнери дитини й батьків.
Наш заклад багато років працює під гаслом «Ми створюємо можливості – ви
реалізуєте свій потенціал». Демократичний стиль управління та спілкування вчителів і адміністрації з учнями, організація навчання за проєктною технологією, високий рівень виховної роботи, наявність традицій, творчі заходи, волонтерський рух, дієве учнівське самоврядування – характерні риси нашого закладу.
Школа функціонує у режимі повного дня.

Подати заяву на вступ до 1 класу нашого закладу можна дистанційно, на порталі «Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти» https://school.isuo.org/contact заповнивши електрону форму. Для цього необхідно зареєструватися на сайті, обрати заклад загальної середньої освіти, створити заявку та підтвердити її документами у закладі. Покрокова інструкція як працювати на порталі https://drive.google.com/file/d/19uqikZlaGBu0102V1G7XsmVgrN1Boakz/view?usp=sharing
З 17 квітня до 31 травня з нетерпінням чекаємо на Вас для знайомства в очному режимі, для підписання заяви та підтвердження документів!

Які документи потрібні для зарахування дитини в 1 клас?
— паспорт або інший документ, який посвідчує особу заявника (одного з батьків або осіб, які їх замінюють);
— копію та оригінал свідоцтва про народження дитини або документ, що посвідчує її особу;
— оригінал медичної довідки за формою №086-1/о;
-карта профілактичних щеплень за формою № 063/0
— документ, який підтверджує місце проживання дитини або батьків;
— за бажанням може додаватися оригінал або копія висновку інклюзивно-ресурсного центру про комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини (цей документ необхідний, якщо дитина має особливі освітні потреби і для її навчання потрібно створити інклюзивний клас).
Усі дані захищені. Дані усіх дітей можуть переглядати лише адміністратори школи та регіональний адміністратор. Інші батьки або сторонні особи доступу до перегляду даних вашої дитини не матимуть.

Щочетверга з 20 квітня о 17.00 учителі нашого закладу проводять «Школу майбутнього першокласника». Це підготовчі тематичні інтегровані заняття, цікаві завдання, квести, руханки, можливість легше адаптуватися до навчання та залюбки спілкуватися з однолітками.
Телефон для довідок 0975267034 Гандзюк Наталія Павлівна — заступник директора з навчально-виховної роботи.
Чекаємо вашу дитину на заняттях для майбутніх першокласників, а з 1 вересня – на уроках у нашому закладі.