Зарахування до ліцею

Учителі «Ліцею № 9 Хмельницької міської ради»

Алла Миколаївна та Галина Василівна знайдуть доріжку до серця кожного першокласника!

Комунальний заклад загальної середньої освіти «Ліцей №9 Хмельницької міської ради» оголошує набір учнів до 1-го класу на 2024-2025 навчальний рік.

Якщо ви мрієте, щоб ваша дитина здобула якісну освіту, була ініціативною та креативною, уміла орієнтуватися в сучасному світі, приходьте до нас на навчання!

Наш заклад працює за програмою Нової української школи. Також протягом восьми років маємо досвід роботи науково-педагогічного проєкту «Інтелект України», за бажанням батьків його можна організувати і в першому класі. У закладі функціонують інклюзивні класи, з якими працює кваліфікована команда супроводу з гарним досвідом роботи, а саме психолог, соціальний педагог, реабілітолог, дефектолог, логопед, які проводять заняття у ресурсній кімнаті. Індивідуальний підхід, розвиток творчих здібностей, навчання без страху, любов та підтримка кожного учня — пріоритети нашої команди!

У ліцеї №9 безпечне освітнє середовище, що дає можливість здобувати освіту в очному форматі.

У 1 класах будуть працювати досвідчені педагоги, які люблять свою справу та учнів. Знайомтеся!

Васютинська Алла Миколаївна — має понад 30 років досвіду роботи в галузі освіти. Мета – надати дітям найкращі навчальні можливості та допомогти їм розкрити свій потенціал. Має підхід до навчання, базується на індивідуальному розумінні потреб кожного учня. Для цього використовує ігрові та інтерактивні методи для зацікавлення дітей. Наразі працює за програмою «Інтелект Ураїни». Її двері завжди відкриті для спілкування та співпраці і вона готова працювати разом батьками для досягнення спільної мети – успіху та розвитку кожної дитини в класі.

Калатанова Галина Василівна – магістр, учитель вищої кваліфікаційної категорії, педагогічний стаж — 36 років, працює над впровадженням інноваційних технологій у початкових класах. Ефективно використовує засоби стимулювання розвитку інтересу до навчання. Має гарний досвід роботи з дітьми з особливими освітніми потребами. Активно впроваджує STREAM-освіту на уроках. У 2023 році стала керівником творчої групи, яка видала методичний посібник «Патріотичне виховання: досвід сучасної школи».

Учителі уміють попереджувати та розв’язувати конфлікти, досягаючи компромісів, сприяють творчому становленню та розвитку особистості кожної дитини, генерують нові ідеї та ініціативи й утілюють їх у життя, розуміють, приймають і допомагають іншим прийняти особливості кожної дитини. Не критикують, а підказують. Вони — партнери дитини й батьків.

Наш заклад багато років працює під гаслом

«Ми створюємо можливості – ви реалізуєте свій потенціал».

Демократичний стиль управління та спілкування вчителів і адміністрації з учнями, організація навчання за проєктною технологією, високий рівень виховної роботи, наявність традицій, творчі заходи, волонтерський рух, дієве учнівське самоврядування – характерні риси нашого закладу.

Ліцей функціонує у режимі повного дня:

— навчальні заняття;

— група подовженого дня (до 16:00 та 18:00)

— дворазове харчування;

— заняття за інтересами, гурткова робота;

— спортивні секції;

— заняття з корекційними педагогами;

— бібліотека,

— облаштоване укриття.

Подати заяву на вступ до 1 класу нашого закладу можна, з 01.05.2024 року дистанційно на порталі «Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти» https://school.isuo.org/contact, заповнивши електрону форму. Для цього необхідно зареєструватися на сайті, обрати заклад загальної середньої освіти, створити заявку та підтвердити її документами у закладі. Покрокова інструкція як працювати на порталі

З нетерпінням чекаємо на Вас для знайомства в очному режимі для підписання заяви та підтвердження документів з 01 травня 2024 року.

Які документи потрібні для зарахування дитини в 1 клас?

паспорт або інший документ, який посвідчує особу заявника (одного з батьків або осіб, які їх замінюють);

копію та оригінал свідоцтва про народження дитини або документ, що посвідчує її особу;

оригінал медичної довідки за формою №086-1/о;

— карта профілактичних щеплень за формою № 063/0

документ, який підтверджує місце проживання дитини або батьків;

— за бажанням може додаватися оригінал або копія висновку інклюзивно-ресурсного центру про комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини (цей документ необхідний, якщо дитина має особливі освітні потреби і для її навчання потрібно створити інклюзивний клас).

Усі дані здобувачів освіти захищені їх можуть переглядати лише адміністратори школи та регіональний адміністратор. Інші батьки або сторонні особи доступу до перегляду даних вашої дитини не матимуть.

11, 18 та та 25 квітня о 17.00 учителі нашого закладу проводять

«Школу майбутнього першокласника».

Це підготовчі тематичні інтегровані заняття, цікаві завдання, квести, руханки, можливість легше адаптуватися до навчання та залюбки спілкуватися з однолітками.

Телефон для довідок (097)52-67-034 Гандзюк Наталія Павлівна — заступник директора з навчально-виховної роботи

Чекаємо вашу дитину на заняттях для майбутніх першокласників, а з 1 вересня – на уроках у нашому закладі.