ГОРОДИНА НА ПІДВІКОННІ / ШКОЛА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ / О, СПОРТ! ТИ — МИР! / МІННА ПРОСВІТА / ДЕНЬ ЗДОРОВ’Я / ЗАСІДАННЯ КБШ / ШКОЛА МАЙБУТНЬОГО ПЕРШОКЛАСНИКА / ОГЛЯД-КОНКУРС ХУДОЖНЬОЇ САМОДІЯЛЬНОСТІ / МІСЯЧНИК ЕКОЛОГІЧНОГО ВИХОВАННЯ
ГОРОДИНА НА ПІДВІКОННІ
Дослідницький проєкт для учнівства 4-х класів триває. Кожен день наповнений доглядом, піклуванням та спостереженням за рослинами.
Детальніше про користь проєкту: Формування ключових компетентностей через досліди та спостереження за рослинами; Формування навичок догляду за рослинами; Спонукання здобувачів освіти до пізнання природи
ШКОЛА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ
Неймовірний та надзвичайно насичений тренінг провели для учнівства 10-А та 10-Б класів молоді тренери-студенти Богдан та Вікторія.
Більше дізналися про загальнодержавний та місцевий рівні управління, попрацювали за принципом фасилітаційної методики «Світове кафе».
О, СПОРТ! ТИ — МИР!
Година спілкування для учнівства 8-Б класу в рамках загальноліцейного проєкту «О, СПОРТ! ТИ — МИР!» Під час заходу пригадали історію Олімпійських ігор, символіку, познайомилися із переможцями та призерами ЛІТНІХ ОЛІМПІЙСЬКИХ ІГОР 2024, що проходили в Парижі, Франція. Завершився захід спортивно: виконали комплекс загально-розвиваючих вправ.
Триває інформаційно-просвітницька кампанія з формування культури безпеки українців з нагоди відзначення Міжнародного дня просвіти з питань мінної безпеки. З цією метою у закладі проведено інформаційні сесії про правила мінної безпеки та алгоритми дій у разі виявлення підозрілих предметів.
Проєкт «О, Спорт! Ти — Мир!» на уроках трудового навчання, у форматі майстерки з виготовлення чохла для йоги-килимка є чудова можливість поєднати любов до спорту та творчість!
ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ЗДОРОВʼЯ
Активно та продуктивно пройшов День здоровʼя для здобувачів початкової освіти. Подорожували такими містами: Смакодар, познайомилися із жителями смаколиками. Дізналися більше про жири, білки, вуглеводи та вітаміни. Водограй, жителі міста водограйчики. Досліджували власні потреби у воді та міркували про роль води в житті людини. Енергодар, жителі міста енерджайзери. Виконали комплекс загальнорозвиваючих вправ. Чистополіс, жителі міста охайчики. Пригадали правила особистої гігієни. Шляхопіль, жителі міста дослідники. Дізналися більш про вплив свіжого повітря та прогулянок на здоровʼя. Спортоград, жителі міста чемпіони. Класифікували види спорту. Корисноленд, жителі міста оздоровці. Розподіляли звички на шкідливі та корисні. Ритмополіс, жителі міста тайм-менеджери. Створили режим дня школяра та проаналізували власний.
Дбаймо про своє здоровʼя!
ЗАСІДАННЯ № 7 КОМІТЕТУ БЕЗПЕКИ ШКОЛИ
Під час засідання працювали над створенням матриці оцінки ризиків:
Вірогідність ризиків (висока, середня, низька)
Частота ризиків (висока, середня, низька)
Перенесли усю інформацію на мапу ліцею, відповідно до матриці.
Щиро дякуємо фасилітаторкам!
ШКОЛА МАЙБУТНЬОГО ПЕРШОКЛАСНИКА
Неймовірний день у ліцеї — до нас завітали майбутні першокласники!
Вчителі початкових класів Наталія Миколаївна КАТРИЧ, Наталія Павлівна ГАНДЗЮК, Богдана Миколаївна ПОПЛАВСЬКА гостинно відчинили двері до класних кімнат та відкрили для дітей світ нового, незвичного та прекрасного!
Майбутні першокласники пригадали геометричні фігури на шляху до класів, активно попрацювали із кожною вчителькою, порухалися в просторих рекреаціях.
До наступних зустрічей майбутні першачки!
Міський огляд-конкурс художньої самодіяльності та виставки декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.
ЗАСІДАННЯ № 8 КОМІТЕТУ БЕЗПЕКИ ШКОЛИ
Говорили про ризики, які є навколо нас, наприклад коли йдемо до школи.
Наступним етапом роботи був аналіз ситуацій в групах та визначення підтримуючих факторів.
На завершення створили прототип людини, обговорили реакції та дії людей під час стресу.
МІСЯЧНИК ЕКОЛОГІЧНОГО ВИХОВАННЯ
У нашому 9 ліцеї серед учнів 7 класів відбувся захист білбордів «Хочу жити на чистій планеті». Головне завдання — розвиток екологічної свідомості серед молоді. Приємно було чути і розуміти, що дітям не байдуже, чим дихати, де жити, що бачити навколо себе. Маємо надію: ці світлини надихнуть кожного на кроки до захисту навколишнього середовища.
У рамках екологічного місячника серед учнів 6 класів був проведений конкурс «Чому я хочу вчити географію».
Вразили чудові змістовні виступи дітей, у яких прозвучало чимало інформації про те, що вивчення природничих наук допоможе людям планети зрозуміти природу та зупинити екологічні катаклізми.
Вчителька географії Тетяна Павлівна ГАЛЬЧУК