Магістральні (не) конференції

Магістральний mini-EdCamp Khmelnitskyi Lyceum 9 — місце, де кожен освітянин й освітянка відчуває силу спільноти, важливість свого покликання і натхнення змінювати світ навколо!

Саме така атмосфера панувала на міні-EdCamp Khmelnytskyi Lyceum 9! 219 педагогів і педагогинь з 9 областей України зібралися разом, щоб підвищити кваліфікацію й говорити про головне: сенси вчительства, професійну стійкість і взаємопідтримку.
Олена Вапняр: «Кожна сесія була по-своєму унікальною, а водночас частиною єдиного цілого».
Серед тем:
як мотивувати учнівство до рухової активності;
де шукати внутрішні ресурси під час вигорання;
як розвивати емпатію, критичне мислення та емоційний інтелект у класі;
що вміє ChatGPT і як може стати помічником учителя/-ки;
як сучасний освітянин/-ка може створити свій особистий бренд, і чому це важливо.
Особливе місце в програмі посіла тема СЕЕН як стратегії успіху закладу освіти, адже сьогодні освіта неможлива без людяності, співчуття і підтримки. На події вдалося не лише показати справжні сенси вчительства, силу спільноти Хмельницької громади, а й залучити студентство педагогічних спеціальностей Хмельницького національного університету та викладацький склад Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії.
Як зазначив співкоординатор події Максим Савінов: «Хвиля 9.0 особлива тим, що під час події ми продемонстрували неабияку стійкість та підтримку батьківства, вчительства та учнівства».
Дякуємо координаторові Максиму Савінову, координаторці Наталії Зелінській та команді за створену можливість для підвищення кваліфікації освітянства та трансляцію справжніх сенсів вчительства — підтримки, спільнодії та розвитку!

 

 
Понад 150 освітян об’єдналися під час спеціальної (не)конференції міні-EdCamp у Хмельницькому з теми «Віра, надія, любов — трикутник стійкості сьогодення задля майбутніх змін» 
Що ж було у програмі спеціальної події? Пишемо про родзинки і унікальні можливості для освітян.
По-перше, експертні паралелі були об’єднані спільною ідеєю — плекання стійкості вчительства та учнівства, розвиток ментального здоров’я.
По-друге, оскільки подія відбулася у період, коли багато освітян перебували на канікулах, команда (не)конференції підготувала практики і вправи для учительського релаксу. Майстерки і активності стали ресурсом для усіх білих ворон заходу.
Насамкінець, подія стала майданчиком справжнього перезавантаження, наповненням новими ідеями щодо підтримки учнівства, батьківства і учительства у стані стресу і напруги.
Дякуємо координаторкам події – Олені Вапняр й Iryna Tomych, а також усій команді за наснажливу і підтримуючу СЕЕН-нівську подію для освітян.
__________________
Регіональні (не)конференції міні-EdCamp за програмою «EdCamp in a Box 8.0. Повірмо. Перемагаймо. Підтримуймо» відбуваються за сприяння широкого партнерського кола.
За міжнародної підтримки 👉 Посольство США в Україні U.S. Embassy Kyiv Ukraine.