ЗАСІДАННЯ КБШ / БУЛІНГ / ПЕДАГОГІЧНА РАДА / ШКОЛА ЕТИКЕТУ / О, СПОРТ! ТИ — МИР! / ШЕВЧЕНКОВЕ СЛОВО — ЛИНЕ / ГАЛАКТИКА МИСТЕЦТВА / ТИЖДЕНЬ ЛІТЕРАТУРИ / ТИЖДЕНЬ ВІДПОВІДАЛЬНОГО БАТЬКІВСТВА / ДЕНЬ ЩАСТЯ / ТИЖДЕНЬ ПОІНФОРМОВАНОСТІ ПРО ОСІБ З ООП / ІГРИ РОЗУМУ / ТИЖДЕНЬ ВІДПОВІДАЛЬНОГО БАТЬКІВСТВА
ЗАСІДАННЯ № 2 КОМІТЕТУ БЕЗПЕКИ
Друге засідання було проведено онлайн, на платформі Zoom, через вимушені канікули.
Це не завадило нам плідно попрацювати над Кодексом поведінки, розглянути детально кожен пункт.
Щиро дякуємо нашим фасилітаторкам за співпрацю!

БУЛІНГ ЧИ КОНФЛІКТ? ЯК РЕАГУВАТИ?
Засідання методичного обʼєднання класних керівників із спеціалістом Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради Наталією КАМІНСЬКОЮ.
Булінг (цькування), тобто діяння учасників освітнього процесу, які полягають у психологічному, фізичному, економічному, сексуальному насильстві, у тому числі із застосуванням засобів електронних комунікацій, що вчиняються стосовно малолітньої чи неповнолітньої особи або такою особою стосовно інших учасників освітнього процесу, внаслідок чого могла бути чи була заподіяна шкода психічному або фізичному здоров’ю потерпілого.
Наше освітнє середовище безпечне для усіх учасників освітнього процесу.

ПЕДАГОГІЧНА РАДА
06.03.2025 р. в закладі відбулася педагогічна рада на тему: Про роботу педагогічного колективу з питань охорони праці, цивільного захисту та безпеки життєдіяльності в умовах воєнного стану.
Розглянуто стан роботи з охорони праці, цивільного захисту та безпеки життєдіяльності в закладі, окреслено гострі кути, розроблена тематика заходів, пригадали та удосконалили алгоритм дій у разі надзвичайних ситуацій. В умовах воєнного стану питання постійно знаходиться під контролем адміністрації закладу.

ШКОЛА ЕТИКЕТУ
Подорожуючи «Країною Барвінковою», завітали до «Школи Етикету».
Етикет — сукупність правил поведінки. Разом із учнівством третіх класів розглянули такі види етикету:
Мовний етикет — правила ввічливого спілкування і мовної поведінки.
Цифровий етикет — правила спілкування і поведінки в мережі Інтернет.
Столовий етикет — правила поведінки за столом.
Для того, щоб краще запамʼятати правила поведінки під час прийому їжі створили обʼємну аплікацію.

ПРОЄКТ «О, СПОРТ! ТИ — МИР!» ВПЕВНЕНО КРОКУЄ НАШИМ ОСВІТНІМ ЗАКЛАДОМ!
Вчительки початкових класів Ганна Василівна ТКАЧУК та Наталія Ярославівна НАЛУЦИШИН провели для учнів та учениць 2-Б, 2-В класів МАЛІ ОЛІМПІЙСЬКІ ІГРИ.
Щиро дякуємо за проведення спортивного заходу!

ШЕВЧЕНКОВЕ СЛОВО — ЛИНЕ
Вшановуючи пам’ять Т. Г. Шевченка, у закладі були проведені тематичні заходи для здобувачів освіти.
Діти змогли здійснити уявну подорож сторінками життя Великого Кобзаря, дізнатися цікаві факти про Шевченка, з’ясувати ціну свободи Тараса, почути виконання віршів, навіть голосом самого поета, поспівати та послухати пісні на слова Тараса Григоровича, поскладати картини-пазли видатного художника, перевірити свої знання у вікторинах, розплутати павутинки-вислови та переконатися наскільки актуальними є слова Шевченка у сьогоднішній час… «Не журися, Україно, панно синьоока!».

ГАЛАКТИКА МИСТЕЦТВА
Разом із учнівством шостих класів подорожували ГАЛАКТИКОЮ МИСТЕЦТВА.
Мистецтво – це творча художня діяльність у сферах: літератури, архітектури, скульптури, живопису, графіки, декоративно-ужиткового мистецтва, музики, танцю, театру та інших видах діяльності людини, що відображають дійсність у художніх образах.
Учні та учениці поринули в світ мистецтва, задумались над вибором відповідної професії.

ТИЖДЕНЬ ЛІТЕРАТУРИ

ТИЖДЕНЬ ВІДПОВІДАЛЬНОГО БАТЬКІВСТВА
Активно працюємо над розвитком педагогіки партнерства у Ліцеї № 9 Хмельницької міської ради! Розпочали проведення із початкової освіти.
Основні принципи цього підходу:
повага до особистості;
доброзичливість і позитивне ставлення;
довіра у відносинах;
діалог – взаємодія – взаємоповага;
розподілене лідерство (проактивність, право вибору та відповідальність за нього, горизонтальність зв’язків);
принципи соціального партнерства (рівність сторін, добровільність прийняття зобов’язань, обов’язковість виконання домовленостей).
Спілкування — взаємодія — співпраця
Батьківську громаду ми успішно залучили до освітнього процесу — вони пильно спостерігали за усіма режимними моментами: ранкове коло, уроки, години спілкування, прогулянки, харчування, група подовженого дня.
Ми із нетерпінням очікуємо від батьківства фідбеку для підвищення якості та ефективності освітнього процесу!

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЩАСТЯ
Міжнародний день щастя (International Day of Happiness) введено з метою визнати важливість щастя в житті кожної людини і підтримати ідею про те, що прагнення до щастя є загальним для всіх людей.
На думку засновників Дня щастя, свято покликане показати, що щастя є однією з основних цілей людства.
Для учнів та учениць 1-х класів було проведено модуль у рамках вивчення курсу СЕЕН «Група емоцій: ЩАСЛИВІ».

ТИЖДЕНЬ ПОІНФОРМОВАНОСТІ ПРО ОСІБ (ДІТЕЙ) З ОСОБЛИВИМИ ОСВІТНІМИ ПОТРЕБАМИ
АКЦІЯ «ХМАРИНКА ДОБРИХ СЛІВ»
Ранок для учасників освітнього процесу сьогодні розпочався надзвичайно активно, цікаво та позитивно — триває тиждень поінформованості!
Асистенти вчителів провели акцію для усіх, хто завітав до закладу — створили хмаринки слів підтримки, доброти та співпереживання.

21 березня — Всесвітній день людей із синдромом Дауна.
Година спілкування та акція «Lots of sacks»у 1-Б класі. У всьому світі люди одягають кольорові, непарні чи просто яскраві шкарпетки — і таким чином висловлюють підтримку людям із синдром Дауна. А також мають можливість відчути, як це: відрізнятися від інших.
Будьмо толерантними та взаємовічливими!

ІГРИ РОЗУМУ 2025
Інтелектуальний турнір «ІГРИ РОЗУМУ 2025» за підтримки Молодіжний центр, де учнівство мало змогу перевірити свої знання з шкільних предметів:
Українська мова та культура
Історія
Географія
Спорт
Руханка, оригінальні назви команд: сподобалися суддям турніру та створили особливу атмосферу в залі.
Вітаємо переможців:
1 місце ДЕВʼЯТКА 11-Б
2 місце БДЖІЛКИ 11-А
3 місце ДІТИ ВІКІПЕДІЇ 10-А
Дякуємо Молодіжний центр за співпрацю!

ТИЖДЕНЬ ВІДПОВІДАЛЬНОГО БАТЬКІВСТВА
Ліцей №9 Хмельницької міської ради активно працює над розвитком педагогіки партнерства. У роботі з батьківською громадою ліцею враховані принципи, що дозволяють вибудовувати довіру у відносинах, доброзичливе і позитивне ставлення, взаємодію, діалог. Для нас важлива думка всіх учасників освітнього процесу!
Протягом тижня в березні місяці батьки здобувачів освіти початкової ланки освітнього закладу мали можливість відвідати, брати участь у різних режимних моментах шкільного життя: ранкове коло, уроки, години спілкування, прогулянки, харчування, робота груп подовженого дня.
Особливу увагу приділили створенню безпечного освітнього середовища для дітей.
Дякуємо батькам, які поділися своїми враженнями від побаченого і почутого. Нам приємно, що 79% батьків, що були присутніми в закладі, вважають, що створене комфортне середовище для навчання та розвитку дітей в початковій школі Ліцею №9 ХМР. 45% батьків оцінили безпечні умови для перебування дітей в школі на високий рівень, 55% вважають, що у закладі створені умови для перебування дітей на достатньому рівні. Звичайно є пропозиції від батьківської громади, що ще можна зробити для покращення умов в закладі. Батьки відмітили, що уроки проходять у доброзичливій атмосфері, у взаємоповазі та із врахуванням інтересів дітей. На думку батьків 86% учнів та учениць виявили цікавість, захоплення до навчання, спілкування, відчувають доброзичливість та повагу до себе у школі.
Не обійшли і питання харчування учнів початкової ланки. 64% батьків вважають, що харчування забезпечено на достатньому рівні, 32% на високому. Смачно, організовано, корисно – думка батьків! Є пропозиції і ми їх, звичайно, обговоримо та відреагуємо.
Активне відповідальне батьківство початкової ланки Ліцею №9 ХМР погодилися та запропонували свою тематику заходів, які вони могли б провести з дітьми в класах.
Батьківській фідбек має значення для підвищення якості та ефективності освітнього процесу. Нам приємно, що батьки дякували вчителям, адміністрації та висунули ряд пропозицій щодо покращення життя в освітньому закладі.
Дякуємо нашим батькам!
