ДАЙДЖЕСТ ПОДІЙ ЧЕРВЕНЬ

ВІДКРИТТЯ ПРИШКІЛЬНОГО ЛІТНЬОГО ТАБОРУ «ВЕСЕЛКА» /  МОЛОДЬ ДЕБАТУЄ / ЗАСІДАННЯ ПЕДАГОГІЧНОЇ РАДИ / ВИПУСК / БАТЬКІВСЬКІ ЗБОРИ / ROBOTICA + ROBOFIRST 2024

ВІДКРИТТЯ ПРИШКІЛЬНОГО ЛІТНЬОГО ТАБОРУ «ВЕСЕЛКА»

МОЛОДЬ ДЕБАТУЄ

Щиро вітаємо Івана Яцкова, учня 10 класу, який гідно представляв дебатний клуб Ліцею № 9 Хмельницької міської ради «Winners» на Всеукраїнському дебатному турнірі німецько-українського проєкту «Молодь дебатує» за підтримки МЗС Німеччини. Іван гарно тримав свою позицію Pro 1 під час фінального туру «Чи варто запровадити суспільно корисну працю як окремий предмет в освітній процес?».

ЗАСІДАННЯ ПЕДАГОГІЧНОЇ РАДИ
Розглянуто такі питання:
1. Рівневе та формувальне оцінювання як міра відстеження особистісного розвитку здобувачів освіти, їхнього навчального поступу, процесу здобуття навчального досвіду як основи компетентності для розроблення індивідуальної освітньої траєкторії;
2. Про випуск учнів 11 класів;
3. Про визнання результатів підвищення кваліфікації.

ВИПУСК 2024

Щиро вітаємо Ангеліну СЕМЕНЮК!
Відданість, цілеспрямованість і сила духу завжди були для нас джерелом великого захоплення.
Нехай кожен день буде наповнений новими здобутками та радісними миттєвостями.

ТАБІР «ВЕСЕЛКА»

БАТЬКІВСЬКІ ЗБОРИ
Провели загальношкільні збори для батьківства учнів та учениць 1-х класів.
Час минув швидко та продуктивно: ранкове коло для знайомства, обговорили режим роботи закладу, цікаві вправи для батьків.

ROBOTICA + ROBOFIRST 2024
Wow…це було щось!
16 червня 2024 року учні та учениці Анна КОШЕЛЬНИК, Костянтин ВЕДМЕДЕНКО, Максим КЕРМАН, Ярослав САВРІЙ та Вікторія ГЛАВАЦЬКА під керівництвом наставників: Ольги ВОЗНОЇ та Лариси РУДИШИНОЇ, Олександра СТЕМПІНСЬКОГО представляли команду «Inovation team» на Всеукраїнському STEM-фесттвалі ROBOTICA + ROBOFIRST 2024 у місті Києві.
Гуртківці були нагороджені цінними подарунками LEGO та сертифікатами учасника.
Це було справді круто-о-о!
Неймовірна атмосфера, незабутній досвід, нові знайомства та емоції отримала команда ліцею №9.
Вітаємо всіх-всіх учасників та учасниць, ви великі молодці!
Бажаємо подальших перемог!