ДАЙДЖЕСТ ПОДІЙ ТРАВЕНЬ

ПАСКИ ДЛЯ ЗАХИСНИКІВ / ВЕЛИКОДНІЙ ЯРМАРОК / ТИЖДЕНЬ ДОБРОЧЕСНОСТІ / ВЕЛИКОДНЯ ВИСТАВКА / ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ / ДЕНЬ ВИШИВАНКИ / ДИКІ БДЖОЛИ / СХОДИНКИ ДО ОЛІМПУ / ТИ Є ТЕ, ЩО ТИ ЇСИ / ДЕНЬ ГЕРОЇВ / ТИЖДЕНЬ СЕЕН / ДЕНЬ ЗДОРОВ’Я

ПАСКИ ДЛЯ ЗАХИСНИКІВ

Батьківська громада закупила 200 пасок для наших Захисників та Захисниць.

ВЕЛИКОДНІЙ ЯРМАРОК 2024
Дякуємо усім і кожному особисто, хто долучився до великоднього ярмарку, за активність, ініціативність, небайдужість і підтримку!
Поза справою не залишився ніхто. Цього разу ярмарок об’єднав учнівство, батьківську громаду, вчительство.
Наша сила в нашому єднанні!
Спільними зусиллями вдалося зібрати 80 900 гривень.

ТИЖДЕНЬ ДОБРОЧЕСНОСТІ

Під час тижня ми спільно сформували домовленості, скерованих на створення безпечного й продуктивного навчального середовища.
Розробка цих домовленостей учнівством допомагає їм вивчати доброту на власному досвіді та демонструє, що в спільному просторі ми всі потребуємо доброго ставлення.
Це також допомагає краще зрозуміти конструктивну й неконструктивну поведінку в класі, адже здобувачі освіти бачать, що пункти зі списку безпосередньо впливають і на них, і на інших людей.
Класні домовленості навчають учнівство дослухатися до присутності інших, а також їхніх почуттів і потреб.
Також було проведено художньо-продуктивну діяльність «Окуляри рівності».

ВЕЛИКОДНЯ ВИСТАВКА

Виставка великодніх виробів здобувачів освіти.
Дякуємо усім хто взяв активну участь.

ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ

У рамках реалізації заходів ІІ Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху 2021-2030 рр. в Україні проходить щорічний Тиждень безпеки дорожнього руху, І-й етап якого відбувається з 13 по 19 травня 2024 року.
Заходи Тижня стосуються актуальних питань з безпеки на транспорті в Україні в умовах воєнного стану, а також нагадують про важливість дотримання безпечної поведінки на автошляхах, поширення знань про безпеку дорожнього руху.

ДЕНЬ ВИШИВАНКИ

Національна руханка в вишиванках
Основна мета Національної руханки в вишиванках – єднання українців та міжнародної спільноти по всьому світу в їх підтримці ЗСУ та незламного українського народу, підвищення рівня рухової активності.

ДИКІ БДЖОЛИ

З 14 по 17 травня команда учнів ліцею № 9 Хмельницької міської ради »Дикі бджоли» були учасниками міського етапу Всеукраїнської військово-спортивної гри »Сокіл-Джура», що проходила у заміському таборі »Чайка».

СХОДИНКИ ДО ОЛІМПУ

Під час події були нагороджені переможці міських, обласних та Всеукраїнських учнівських олімпіад, юні науковці конкурсів-захисту Малої академії наук та «Крок у науку», а також інших предметних конкурсів під егідою Міністерства освіти і науки України.

ТИ Є ТЕ, ЩО ТИ ЇСИ

22 травня у ліцеї пройшла масштабна подія — закриття загальношкільного проєкту «Ти є те, що ти їси».
Щоб мати здоров’я, слід правильно їсти,
Вживати поживне і тільки корисне.
Не їсти надміру, не шкодити тілу
І пам’ятати про вітаміни.

ДЕНЬ ГЕРОЇВ
23 травня Україна відзначає День Героїв та вшановує людей, які стали міцним щитом української волі, опорою її суверенітету і незалежності.
Ідея пам’ятної дати, яка б вшановувала борців-героїв, зародилася в національно-визвольному русі під час Другої світової війни. Її запровадили постановою другого Великого збору ОУН у квітні 1941 року. У незалежній Україні День Героїв 23 травня стали відзначати здебільшого після нападу росії у 2014 році.
У закладі було проведено Єдиний урок до Дня Героїв для здобувачів освіти 1-11 класів.
Наближаємо Перемогу разом!

ТИЖДЕНЬ СОЦІАЛЬНО-ЕМОЦІЙНОГО ТА ЕТИЧНОГО НАВЧАННЯ
З 27 по 30 травня у закладі відбуватиметься тиждень соціально-емоційного та етичного навчання.
Програма СЕЕН базується на філософії та методиці, яка протягом 20 років створювалася, апробовувалася й вдосконалювалася міжнародною командою науковців і науковиць Університету Еморі (Атланта, США).
Підґрунтям для них стали праці з емоційного інтелекту Деніела Ґоулмана та найкращі світові освітні практики, а натхненням — заклики Далай-лами XIV до миру, порозуміння, співпереживання та усвідомлення того, що для всіх людських істот спільним домом є планета Земля.
Уроки програми СЕЕН містять систему завдань і вправ, спрямованих на формування вмінь і навичок, які надзвичайно потрібні сучасним дітям, але які мало застосовуються в системі освіти, орієнтованій на суму знань.

ДЕНЬ ЗДОРОВ’Я
Метою проведення є:
усвідомлення здобувачами освіти цінності власного здоров’я;
виховання в них культури здоров’я;
прищеплення засад здорового способу життя.
Саме тому, для здобувачів освіти було проведено спортивно-розважальні програми.
Час провели активно, драйвово та корисно, адже здоров’я — найбільша цінність у житті!