ДЕВ’ЯТКА

Дебатанти з шести українських міст розпочали роботу в Німеччині на базі громадської організації «Internationales Haus Sonnenberg».
Протягом тижня школярі з Одеси, Вінниці, Львова, Хмельницького і Каховки навчатимуться у групах та презентують власні проєкти розроблені у 2022/2023 навчальному році. Окрім того, планується зустріч з представниками двох німецьких освітніх закладів – гімназії Бад-Гацбургу та школи з міста Кауфбойрен.
Нагадаємо, учасники спільноти «Молодь дебатує» досліджували проблеми відбудови міст, екології та сталого розвитку на проєкті «Пізнаємо, зберігаємо, будуємо майбутнє разом». Реалізує проєкт в Україні громадська організація «Internationales Haus Sonnenberg», заснована після Другої світової війни для подолання наслідків фашизму, розвитку демократії, політичного виховання молоді, розвитку ідеї гендерної рівності та інклюзії.