EDCAMP

Понад 150 освітян об’єдналися під час спеціальної (не)конференції міні-EdCamp у Хмельницькому з теми «Віра, надія, любов — трикутник стійкості сьогодення задля майбутніх змін»
Що ж було у програмі спеціальної події? Пишемо про родзинки і унікальні можливості для освітян.
По-перше, експертні паралелі були об’єднані спільною ідеєю — плекання стійкості вчительства та учнівства, розвиток ментального здоров’я.
По-друге, оскільки подія відбулася у період, коли багато освітян перебували на канікулах, команда (не)конференції підготувала практики і вправи для учительського релаксу. Майстерки і активності стали ресурсом для усіх білих ворон заходу.
Насамкінець, подія стала майданчиком справжнього перезавантаження, наповненням новими ідеями щодо підтримки учнівства, батьківства і учительства у стані стресу і напруги.
__________________
Регіональні (не)конференції міні-EdCamp за програмою «EdCamp in a Box 8.0. Повірмо. Перемагаймо. Підтримуймо» відбуваються за сприяння широкого партнерського кола.