ВСЕСВІТНІЙ ТИЖДЕНЬ ГРОШЕЙ

Комунальний заклад загальної середньої освіти «Ліцей № 9 Хмельницької міської ради» є учасником міжнародної кампанії з підвищення фінансової обізнаності дітей та молоді «Всесвітній тиждень грошей» (Global Money Week 2024) та отримує відповідний сертифікат!
Цього року Всесвітній тиждень грошей відзначався одночасно у світі та в Україні з 18 до 24 березня 2024 року. В ліцеї № 9 серед здобувачів освіти 4-х класів проводилися тематичні уроки, майстер-класи, змагання і конкурси, спрямовані на підвищення фінансової обізнаності молодого покоління. Здобувачі ліцею № 9 активно долучалися до конкурсів від Національного банку України та ГО Junior Achievement Ukraine.
Global Money Week (Всесвітній тиждень грошей) — щорічна міжнародна освітня кампанія, метою якої є розвиток фінансової свідомості дітей та молоді, формування необхідних знань, умінь, поведінки та ставлення, необхідних для прийняття розумних та зважених фінансових рішень, що дасть змогу досягти фінансового добробуту та стійкості.